Организованная деятельность с младшими воспитанниками"Прогулка в зимний лес".

13.02.2024

13.02.24 ж."Ақан Құрманов ауылының ЖББМ" КММ-нің жанындағы шағын орталықта тәрбиеші Л. В. Петлайдың басшылығымен жас тәрбиеленушілермен Ққысқы орманға серуендеу" ұйымдастырылған іс-шара өтті, оның барысында балалар жабайы жануарлармен және олардың тіршілік ету ортасымен танысты. Бұл іс-шараның мақсаты балалардың жабайы жануарлар туралы ой-өрісін кеңейту, сөздік қорын байыту болды. Достық сәлемдесуден кейін тәрбиеші балаларға қысқы орманда қызықты серуенге шығуды ұсынды. Серуендеу кезінде олар орман тұрғындарымен кездесті, олардың тіршілік ету ортасымен танысты.Серуен барысында балаларды үлкен қызығушылықпен және әр түрлі тапсырмалар күтті. Тапсырмалар арасында олар әртүрлі дидактикалық және ашық ойындарды қуана ойнады: "Сипаттама бойынша тап", "Кімнің баласы", "Таңертең көгалда». бАЛАРАРБ шығармашылық қабілеттерін көрсетті. Сүйікті жануарларын бояды. Серуендеу көңілді, танымдық және қызықты болды.