В нашей школе функционирует кабинет педагога-психолога

Құрметті балалар! Құрметті ата-аналар, әріптестер! Біздің мектепте педагог-психолог кабинеті жұмыс істейді, ол екінші қабатта орналасқан. Психологиялық кабинетті психологтың әртүрлі жастағы балалармен, олардың ата-аналарымен және мұғалімдерімен өзара әрекеттесуінің бір түрі ретінде қарастыруға болады.
Құрметті балалар! Егер сіз бір күні жеке, ата-анаңызбен және достарыңызбен қарым-қатынас туралы сөйлескіңіз келсе, тәжірибе туралы сөйлескіңіз келсе немесе кеңес алғыңыз келсе, құпияңызды сеніп тапсырып, мәселе туралы айтқыңыз келсе, қорқынышыңызды немесе қиындықтарыңызды қалай жеңуге болатынын білмесеңіз, Егер сіз өзіңізді нашар сезінсеңіз, өзіңізді жалғыз сезінсеңіз немесе қорғансызбын деп ойласаныз, мектеп психологқа хабарласыңыз. Біз сізге көмектесуге тырысамыз.
Құрметті ата-аналар, әріптестер! Педагог-психолог сізге балалар мен жасөспірімдерді оқыту, тәрбиелеу және дамыту мәселелері бойынша ақпарат беруге дайын. Сіз кабинетке бетпе-бет немесе сіз үшін анда-санда жариялайтын телефондар арқылы кеңес ала аласыз. Сондай-ақ, біз сіз үшін орналастыратын материалдарға, жадынамаларға және буклеттерге назар аударыңыз, олар қызықты және пайдалы, ең бастысы уақтылы болуы мүмкін. Қажет болған жағдайда жүгінуге арналған телефондар
Мектептің педагог-психологы: Қостубаева Динара Берікболқызы 8 705 465 32 99
"111" - балалар мен жастарға арналған республикалық сенім телефоны
8 (7162) 90-31-52 - Ақмола облысы білім басқармасының сенім телефоны +7(7162) 40-20-40; +77084441686 (мессенджер ватсап) Жасөспірімдерге психологиялық көмек көрсету үшін Көкшетау қаласының тәулік бойғы сенім телефоны қызметі