Сегодня, 12. 02. 24г,в первый день декады дошкольных организаций, в мини-центре и предшколе при КГУ"ОШ села Акана Курманова" состоялось открытие выставки поделок и рисунков совместных работ воспитанников и родителей на тему "Как прекрасен этот мир!

13.02.2024

Бүгін 12.02.24 мектепке дейінгі ұйымдар және «Ақана Құрманов ауылының ЖББМ» КММ жанындағы шағын орталықта  қолөнер көрмесі және оқушылар мен ата-аналар бірлескен жұмыстарының суреттері «Бұл әлем қандай әдемі!» тақырыбымен ашылды. Әдемі қолөнер бұйымдары мен суреттер көрсетілді. Түрлі қалдықтар мен табиғи материалдардан қызықты қолөнер, сызбалар, аппликациялар жасалды. Көрмені ұйымдастыруға белсене қатысқандары үшін шағын орталық пен мектепке дейінгі мекеменің ата-аналарына үлкен алғысымызды білдіреміз.