«По страницам детских книг».

08.02.2024

7 ақпан күні Ақан Құрманов ауылының мектеп кітапханасында оқушылар үшін «По страницам детских книг»."ойыны өтті. Ертегілерді барлық балалар жақсы көреді: сиқыр мен оқиғылар баурап алады, жақсылық пен әділеттілікке үйретеді. Кітапханашымен бірге жас оқырмандар сүйікті балалар кітаптарының  саяхат жасады. Балалар ертегілер мен ертегі кейіпкерлерін белсенді түрде болжап, байқауларға қатысып, отандық және шетелдік жазушылардың ертегілері туралы тамаша білімдерін көрсетті. Оқушылар ертегілерді жақсы көретінін және кітаптармен дос екенін дәлелдеді.