Информирования о проблеме аутизма социальным педагогом школы Леписа О.Э,

06.04.2023

Аутизм мәселесі туралы ақпараттандыру айы аясында мектептің әлеуметтік педагогы О. Е. Леписа, директордың тәрбие работе жөніндегі орынбасары А. Ж. Жакупова, мектеп психологы Д. Б. Костубаева " Аутизм-бұл не?"оқушыларға, мектеп мұғалімдеріне және олардың ата-аналарына арналған аутизмнің алғашқы белгілерімен, аурудың тарихы туралы, оның түрлерін қысқаша сипаттайтын ақпараттық стенд дайындады. Материал аурудың көріністері туралы өте қызықты ақпаратпен таңдалды. Біздің стенд материалдарымен танысқаннан кейін біздің қоғамның басты міндеті – ерекше балаларға көмек қолын созу, оларға біздің әлемге бейімделуге көмектесу, өйткені оларға біздің түсінігіміз бен төзімділігіміз өте қажет.