"Балдаурен-Балхаш".

21.10.2022

Мен, Ақан Құрманов ауылының жалпы білім беретін орта мектебінің 8-сынып оқушысы Жакупова Томирис осы жылы «Балдәурен-Балқаш» республикалық сауықтыру орталығына барып қайтым. Бұл орталық шексіз Балқаш көлінің жағасында орналасқан. Бәрі өте керемет болды. Әр таң жаттығудан басталды. Содан кейін сабақтар болды, орталықта тамаша мұғалімдер мен тәлімгерлер қызмет жасайды. Мен «Жас дәрігер» үйірмесіне қатыстым, өйткені болашақта медициналық училищеге түскім келеді. Үйірме сабақтарында әртүрлі жағдайларда зардап шеккендерге алғашқы медициналық көмек көрсетуді үйретті. Күндеріміз іс-шара толы болды: біз би биледік, концерттер ұйымдастырдық, олимпиада ойындарына қатыстық, бассейнде жүздік. Жалпы маған қатты ұнады. Маған осындай тамаша демалысты өткізуге мүмкіндік бергеніңіз үшін үлкен рахмет айтқым келеді!