Өзіңізді туберкулезден қалай қорғауға болады!

«Өзіңізді туберкулезден қалай қорғауға болады!»

Дүниежүзілік туберкулезге қарсы күрес күні аясында Ақан Құрманов ауылындағы мектеп кітапханасында «Өзіңді туберкулезден қалай қорғауға болады!», туберкулез деген не, оны жұқтыру жолдары, белгілері, ағзаның қорғаныс күшін төмендететін не, осы аурудан қалай қорғану керек, туберкулезді емдеуге болатындығы туралы ақпарат көрсетілген.

Бұл көрменің мақсаты балаларды туберкулез сияқты аурудың ерекшеліктерімен таныстыру; балалардың салауатты өмір салты туралы түсініктерін қалыптастыру; қатаю ережелері мен түрлері туралы, шынықтыру рәсімдерінің пайдасы туралы түсініктерін кеңейту; өз ағзасына ұқыпты қарауға тәрбиелеу.

Кітапханашы: Леписа О. Э.